TAHÁK PRO ZALOŽENÍ S.R.O.

Chcete vědět, jaké údaje a dokumenty potřebujete pro založení S.R.O.?

S naším tahákem už na nic nezapomenete a S.R.O. si klidně založíte i sami. Během jediného dne. Je to jednodušší než jste si možná dosud mysleli. 🙂 


 

Po zadání e-mailu Vám pošleme tahák přímo do mailové schránky (hned po potvrzení kontaktu, ať naplníme GDPR). A pak už bude jen na Vás, jestli budete chtít posílat i další návazné materiály. Zadaný e-mailový kontakt bude Správce (JUDr. Monika Bakešová, IČ: 64820955) zpracovávat podle těchto Pravidel pro zpracování a ochranu osobních údajů

S.R.O. NA KLÍČ A BEZ STAROSTÍ

9.900 Kč

VČETNĚ VŠECH POPLATKŮ I VČETNĚ DPH

Definice právní služby

Založení „jednoduchého“ sro (tj. případ, kdy nepotřebujete podrobněji upravovat vztahy mezi společníky nebo jiné záležitosti chodu sro jinak, než je to upravené v občanském zákoníku a současně budete při založení vkládat jen peněžitý vklad) vás komplet (i s odměnou notáře a správního poplatku za ohlášení živnosti) vyjde na 9.900 Kč včetně DPH.

Co bude třeba?

Sro nemusí být úplně vždy nejlepší formou pro vaši činnost. Někdy může být výhodnější nadále podnikat jako OSVČ anebo třeba pro některé aktivity založit spolek. To vše probereme ještě předtím, než se vrhneme na založení sro. Pokud se sro ukáže jako nejvhodnější anebo jste prostě již skálopevně přesvědčeni o jeho nutnosti, vyřídíme vám založení „na klíč“. Od vás budeme potřebovat jen pár informací a několik podpisů.

Postačí...

Ne vždy je nezbytně nutné čerpat právní službu na míru. V konkrétních situacích si můžete vystačit i s již připraveným vzorem z našeho právního eshopu. Část našich klientů tuto možnost pravidelně využívá, jiní dávají přednost 100% službám na zakázku.

Chcete S.R.O. v jiných případech?

Založení sro v ostatních případech (tj. vkládáte např. nemovitost do základního kapitálu, chcete mít kmenové listy, více typů podílů anebo chcete využít možnosti upravit si vnitřní záležitost sro trochu jinak, než je to uvedené v zákoně) vás vyjde kompletně na 15.900 Kč včetně DPH, pokud by nešlo o opravdu obzvlášť komplikovanou úpravu. Cenu si vždy potvrdíme ještě předtím, než započneme s přípravou založení.