(VIDEO)NÁVOD NA ZALOŽENÍ S.R.O. - V 7 KROCÍCH

A VZORY POTŘEBNÝCH DOKUMENTŮ

Chcete si založit S.R.O. sami a minimalizovat náklady spojené se založením? 

S naším videonávodem a připravenými vzorovými návody to hravě zvládnete. Klidně i během jediného dne. Je to jednodušší než jste si možná dosud mysleli.


V Návodu jsou srozumitelně popsané jednotlivé kroky (vstupní informace, sepis zakladatelského dokumentu u notáře, složení vkladů, vyřízení živnostenského oprávnění, zkompletování ostatní dokumentace). Videoprezentace, pdf i MP3 verze, všechny vzorové dokumenty a tahák (checklist) pro odškrtnutí hotových kroků je pro Vás připravený na uzavřených webových stránkách, s doživotním přístupem. 

ZALOŽENÍ S.R.O. NA KLÍČ A BEZ STAROSTÍ

9.900 Kč

VČETNĚ VŠECH POPLATKŮ I VČETNĚ DPH

Definice právní služby

Založení „jednoduchého“ sro (tj. případ, kdy nepotřebujete podrobněji upravovat vztahy mezi společníky nebo jiné záležitosti chodu sro jinak, než je to upravené v občanském zákoníku a současně budete při založení vkládat jen peněžitý vklad) vás komplet (i s odměnou notáře a správního poplatku za ohlášení živnosti) vyjde na 9.900 Kč včetně DPH.

Co bude třeba?

Sro nemusí být úplně vždy nejlepší formou pro vaši činnost. Někdy může být výhodnější nadále podnikat jako OSVČ anebo třeba pro některé aktivity založit spolek. To vše probereme ještě předtím, než se vrhneme na založení sro. Pokud se sro ukáže jako nejvhodnější anebo jste prostě již skálopevně přesvědčeni o jeho nutnosti, vyřídíme vám založení „na klíč“. Od vás budeme potřebovat jen pár informací a několik podpisů.

Chcete založit S.R.O. a přitom nejde o "jednoduché" S.R.O. resp. jednoduchý zakladatelský dokument?

Založení sro v ostatních případech (tj. vkládáte např. nemovitost do základního kapitálu, chcete mít kmenové listy, více typů podílů anebo chcete využít možnosti upravit si vnitřní záležitost sro trochu jinak, než je to uvedené v zákoně) vás vyjde kompletně na 15.900 Kč včetně DPH, pokud by nešlo o opravdu obzvlášť komplikovanou úpravu. Cenu si vždy potvrdíme ještě předtím, než započneme s přípravou založení.